330 ml 500 nl Симпатична кафена шишиња за пиво Килибарни стаклени шишиња за вино за домашно пиво и пијалоци

Краток опис:

❤Капацитет: 330мл 500мл
❤Боја: Килибарна
❤Материјал: Подебело / Посилно стакло


 • MOQ:За шишиња на залиха, MOQ е 1000 парчиња;
  За приспособени шишиња, MOQ е 30000 парчиња.
 • Време на испорака:3-7 дена кога има залиха;
  20-30 дена кога е потребно прилагодување.
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  Опис на производот

  • 【За домашно варење】Нашите шишиња за подготовка со долг врат со килибар се направени со густо, издржливо килибарно стакло за филтрирање на светлината и заштита на вашите домашни пијалоци за долго време складирање.Совршено за домашно варење пива, комбуха, флаширање виски, сода, јаболковина, кефир, оцет, екстракт од ванила и многу повеќе.
  • 【Дизајн со соодветен капацитет】 Кафено стаклени шишиња за вино 330ML 500ML се погодни за семејни собири, свадби и забави.Исклучително шише, нема да зазема премногу простор, погодно за кампување, излети, скара.
  • 【Одржувајте ја содржината свежа】 Нашите кафени стаклени шишиња за пиво со крунски капачиња можат да обезбедат херметички, отпорен на протекување заптивка за вашите домашни пијалоци.Содржината во овие шишиња за подготовка со долг врат останува свежа и вкусна.
  • 【Отпорност на висок притисок и повторно употребливи】 Нашите пивски стаклени шишиња се со отпорност на висок притисок 12Mpa, тие се изградени да траат и да можат повторно да се користат со години.Може да се мие во машина за садови за брзо и лесно чистење.

  Покажи детали

  细节1

  ВИСОК КВАЛИТЕТ

  Овие стаклени шишиња се направени од чист стаклен материјал кој е исклучително безбеден, PBA и без олово, кој е познат како еден вид специјален еколошки и здрав стаклен материјал.

  细节2

  ЕРЗЕМСКИ

  Устата на шишето е мазна, без бруси, а капакот е запечатен и отпорен на истекување.Тоа е за храна и може цврсто да се вклопи во устата на шишето.

  实拍

   

  ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ

  Стаклените шишиња се супер мазни за миење садови и што ги прави лесно да се чистат со чиста вода и да се одржуваат за долго време.

  Апликации

  Овие стаклени шишиња за повеќекратна употреба со капачиња се совршени за флаширање домашно пиво, јаболковина, пијалоци и сода, течни детергенти, раствори за чистење, домашни пијалоци и сосови.


 • Претходно:
 • Следно: