За нас

04

Профил на компанијата

Xuzhou Lena Import and Export Co., Ltd., производител на прилагодени стаклени шишиња во Кина, има повеќе од 12 години искуство во обезбедување решенија за стаклено пакување.

Обезбедуваме разновидни стаклени шишиња за пакување, како што се шишиња за пијалоци, шишиња со сокови, шишиња со млеко, шишиња со зачини, шишиња за козметика, шишиња за ароматерапија, шишиња со есенцијално масло, држачи за свеќи, тегли со мед, тегли за џем, тегли за кафе, тегли за складирање храна итн. .

Имаме уникатен дизајнерски тим кој може да го дизајнира шишето за пакување што го сакате според вашите идеи.Ја почитуваме и поддржуваме оригиналноста и ги претвораме вашите идеи во реалност.Каква волшебна работа ќе биде ова.

Нашите стаклени суровини претрпеа строги инспекции за квалитет, се во согласност со националните и извозни стандарди и ги поддржуваат инспекциите.Во исто време, нашиот производствен оддел има целосен систем за управување со производството за строго да ги контролира трошоците додека го контролира квалитетот со цел да ги зголемите вашите профитни маржи.

 

Нашата компанија има и целосно електрични машини за налепници за правење длабока обработка на стаклените шишиња.Нашиот длабок процес вклучува печатење на налепници, свилен екран, врело печат, замрзнување, пескарење, бојадисување и галванизација, итн. Нарачката за OEM и ODM е добредојдена, со задоволство дизајнираме или произведуваме ваши сопствени шишиња, токму исти со вашата идеја и цртеж.Она што сакаме да го направиме е да обезбедиме едношалтерска услуга за секој пријател.

Нашиот тим за меѓународна продажба има одлични комуникациски вештини и може да ги разбере вистинските грижи на нашите клиенти.По години напорна работа, воспоставивме добри односи со нашите клиенти и ја освоивме нивната доверба во светот.

Ние сме полни со доверба во нашите производи и можеме да обезбедиме бесплатни примероци за вашата проверка.Нашите производи од стакло се извезени во повеќе од 100 земји и региони низ целиот свет.

Добредојдовте во нашата фабрика за да ја посетите и преговарате.

07
02
4
14
11
1