Шишиња со капка за есенцијално масло Празна килибарна шише за полнење со стаклена капка за мирис на течна ароматерапија

Краток опис:

 • 5ml 10ml 15ml 20ml 30ml 50ml 100ml, Килибарни стаклени шишиња, со стаклени капаци.
 • Совршен за етерични масла, парфемски масла или други течности
 • Безбедно, сигурно и практично пакување
 • Совршено за патување и удобно се вклопува во вашата чанта
 • Килибарното стакло штити од штетните УВ зраци

 • MOQ:За шишиња на залиха, MOQ е 1000 парчиња;
  За приспособени шишиња, MOQ е 30000 парчиња.
 • Време на испорака:3-7 дена кога има залиха;
  20-30 дена кога е потребно прилагодување.
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  Опис на производот

  • ДАДЕТЕ ЈА НА ВАШИТЕ ЕСЕНЦИЈАЛНИ МАСЛА КОНЕЧНА ЗАШТИТА - дали ви е тешко да ги чувате вашите етерични масла во заштитни шишиња?Не повеќе!Нашите шишиња со есенцијално масло се килибарни стаклени шишиња со УВ заштита со издржлива стаклена конструкција.Секое шише е дизајнирано од висококвалитетно стакло кое е отпорно на корозија, мазно, против удари и генерално издржливо за да можете да добиете максимална вредност за парите
  • ПОНЕСЕТЕ ГО ВАШИТЕ МАСЛА ЗА МИРИСКИ ИЛИ ЕСЕНЦИЈАЛНИ МАСЛА СО ВАС КАДЕ И ДА ОДИТЕ - дали сакате да го носите омилениот мирис или есенцијално масло со себе кога патувате?Искористете ги предностите на нашите шишиња со капка за есенцијално масло кои се добро затворени за да избегнете протекување.Секое шише доаѓа со кохезивен дизајн на капачето.Можете безбедно да го транспортирате секое шише во вашата чанта или било кој тип торба со многу минимален ризик од истурање.Вградениот капалка за стакло исто така ви овозможува да пристапите до содржината без никаков неред.
  • УПОТРЕБА- Нашите шишиња со есенцијални масла се дизајнирани за безбедно складирање на етерични масла, масла за мириси, парфеми, раствори за чистење и кој било друг вид течност.Овој пакет е дизајниран за лична употреба, бизниси, салони или бањи
  4-3

  Овие висококвалитетни килибарни стаклени шишиња со стаклени капки за очи, се совршени за складирање на вашите есенцијални масла, парфеми или колонски колони.Килибарното стакло обезбедува заштита од потенцијално штетна светлина.Удобната големина го прави совршен за патување.


 • Претходно:
 • Следно: