Si China 330ml 500nl Shishe birre kafe të lezetshme Shishe vere qelqi qelqi për prodhuesit dhe furnizuesit e birrës dhe pijeve në shtëpi |Lena Glass

330 ml 500 nl Shishe të lezetshme birre kafe Shishe vere qelqi qelqi për pirje dhe pije në shtëpi

Përshkrim i shkurtër:

❤Kapaciteti: 330ml 500ml
❤Ngjyra: Amber
❤Material: Xham më i trashë/më i fortë


 • MOQ:Për shishet në magazinë, MOQ është 1000 copë;
  Për shishet e personalizuara, MOQ është 30000 copë.
 • Koha e dërgimit:3-7 ditë kur keni stok;
  20-30 ditë kur nevojitet personalizimi.
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  përshkrim i produktit

  • 【Për prodhimin në shtëpi】 Shishet tona të birrës me qafë të gjatë qelibar janë bërë me xham të trashë dhe të qëndrueshëm qelibar për të filtruar dritën dhe për të mbrojtur pijet tuaja të birrës në shtëpi për ruajtje të gjatë.E përkryer për pirjen e birrës në shtëpi, Kombucha, shishe uiski, sode, musht, kefir, uthull, ekstrakt vanilje dhe më shumë.
  • 【Dizajni me kapacitet të përshtatshëm】 Shishet e verës prej qelqi kafe 330ML 500ML janë të përshtatshme për tubime familjare, dasma dhe ahengje.Shishe e hollë, nuk do të zërë shumë hapësirë, e përshtatshme për kampe, pikniqe, Barbecue.
  • 【Mbajeni përmbajtjen të freskët】 Shishet tona të birrës prej qelqi kafe me kapak kurorë mund të sigurojnë një vulë hermetike dhe rezistente ndaj rrjedhjeve për pijet tuaja të prodhimit në shtëpi.Mbajeni përmbajtjen në këto shishe me qafë të gjatë, qëndron e freskët dhe e shijshme.
  • 【Rezistencë ndaj presionit të lartë dhe të ripërdorshme】 Shishet tona të qelqit të birrës janë me rezistencë ndaj presionit të lartë 12Mpa, ato janë ndërtuar për të qëndruar dhe të ripërdorshme për vite me rradhë.I sigurt në lavastovilje për pastrim të shpejtë dhe të lehtë.

  Trego detajet

  细节1

  CILESI E LARTE

  Këto shishe qelqi janë bërë nga materiali i pastër qelqi i cili është jashtëzakonisht i sigurt, PBA, dhe pa plumb, i cili njihet si një lloj materiali qelqi i veçantë mjedisor dhe i shëndetshëm. Dizajni fundor me fije të trashë, dizajn konkav, i qëndrueshëm dhe i qëndrueshëm.

  细节2

  HEREME

  Gryka e shishes është e lëmuar, pa gërvishtje dhe kapaku është i mbyllur dhe rezistent ndaj rrjedhjeve.Është i përshtatshëm për ushqimin dhe mund të përshtatet fort në grykën e shishes.

  实拍

   

  PASTRIMI I LEHTË

  Shishet e qelqit janë super të lëmuara për t'u larë në enëlarëse dhe gjë që i bën ato të lehta për t'u pastruar me ujë të pastër dhe për t'u ruajtur për përdorim të gjatë.

  Aplikacionet

  Këto shishe qelqi të ripërdorshme me kapak janë perfekte për mbushjen e birrës në shtëpi, mushtit, pijeve alkoolike dhe sodës, detergjentëve të lëngshëm, solucioneve pastrimi, pijeve shtëpiake dhe salcave.


 • E mëparshme:
 • Tjetër: