Rreth Nesh

04

Profili i Kompanisë

Xuzhou Lena Import and Export Co., Ltd., një prodhues i shisheve të qelqit të personalizuar në Kinë, ka më shumë se 12 vjet përvojë në ofrimin e zgjidhjeve të paketimit të qelqit.

Ne ofrojmë një shumëllojshmëri të shisheve të ambalazhimit të qelqit, të tilla si shishe pijesh, shishe me lëngje, shishe qumështi, shishe me erëza, shishe kozmetike, shishe aromaterapie, shishe me vaj esencial, mbajtës qirinjsh, kavanoza mjalti, kavanoza reçeli, kavanoza kafeje, kavanoza për ruajtjen e ushqimit, etj. .

Ne kemi një ekip unik dizajni që mund të dizenjojë shishen e paketimit që dëshironi sipas ideve tuaja.Ne respektojmë dhe mbështesim origjinalitetin dhe i kthejmë idetë tuaja në realitet.Çfarë gjëje magjike do të jetë kjo.

Lëndët e para tona të qelqit i janë nënshtruar inspektimeve të rrepta të cilësisë, janë në përputhje me standardet kombëtare dhe të eksportit, si dhe inspektime mbështetëse.Në të njëjtën kohë, departamenti ynë i prodhimit ka një sistem të plotë të menaxhimit të prodhimit për të kontrolluar rreptësisht kostot duke kontrolluar cilësinë në mënyrë që të rrisni marzhet tuaja të fitimit.

 

Kompania jonë ka gjithashtu makina dekale tërësisht elektrike për përpunimin e thellë të shisheve të qelqit.Procesi ynë i thellë përfshin printimin e etiketave, ekranit të mëndafshtë, stampimin e nxehtë, ngrirjen, lyerjen me rërë, lyerjen dhe lyerjen me rrymë, etj. Porositja OEM dhe ODM është e mirëseardhur, ne jemi të kënaqur të dizajnojmë ose prodhojmë shishet tuaja me porosi, saktësisht të njëjta me idenë dhe vizatimin tuaj.Ajo që ne duam të bëjmë është të ofrojmë një shërbim me një ndalesë për çdo mik.

Ekipi ynë i shitjeve ndërkombëtare ka aftësi të shkëlqyera komunikimi dhe mund të kuptojë shqetësimet reale të klientëve tanë.Pas vitesh punë të palodhur, ne kemi krijuar një marrëdhënie të mirë me klientët tanë dhe kemi fituar besimin e tyre në botë.

Ne jemi plot besim në produktet tona dhe mund të ofrojmë mostra falas për inspektimin tuaj.Produktet tona të qelqit janë eksportuar në më shumë se 100 vende dhe rajone anembanë botës.

Mirë se vini në fabrikën tonë për të vizituar dhe negociuar.

07
02
4
14
11
1