Si Prodhuesit dhe furnizuesit e pijeve të ngrira të pijeve të ngrira në Kinë me kashtë qelqi të ripërdorshme.Lena Glass

Smoothie Kashtë për pije me kashtë qelqi të ripërdorshme për pije të ngrira

Përshkrim i shkurtër:

 • XHAMË E KLASËS SË USHQIMIT
 • XHAM BOROSILIKATI I LARTË
 • DIZAJNI KLASIK
 • SHUMË NGJYRA JANË TË DISPONUESHME

 


 • MOQ:Për shishet në magazinë, MOQ është 1000 copë;
  Për shishet e personalizuara, MOQ është 30000 copë.
 • Koha e dërgimit:3-7 ditë kur keni stok;
  20-30 ditë kur nevojitet personalizimi.
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  përshkrim i produktit

  1,Bërë nga qelqi borosilikat i lartë i sigurisë ushqimore, pa BPA dhe pa plumb.I ripërdorshëm dhe i sigurt në larje enësh.Zgjedhja për ambientalistët.
  2,Pa shije metalike, prekja e dhëmbëve dhe buzëve është e rehatshme.Jo-toksik mund të përdoret shpesh dhe nuk do të dëmtojë shëndetin tuaj.
  3, Lehtë për t'u pastruar me furçën e përfshirë.Në fakt mund të shihni njollën brenda kashtës transparente.
  4,Përdorni për familje të mëdha ose darka.
  5, dhurata e Krishtlindjeve.Përvoja e blerjeve pa shqetësime me një garanci të përjetshme.Ne do të jemi gjithmonë pas jush.

  Trego detajet

  场景6

  CILESI E LARTE

  细节8

  NGJYRA OPTIONAL

  可选直径

  DIAMETRI OPTIONAL

  Aplikacionet


 • E mëparshme:
 • Tjetër: