Si Kinë 50ml 100ml 200ml 250ml 350ml 500ml Konike Shishe pijesh Xhami Prodhuesit dhe furnizuesit e shisheve të lëngut |Lena Glass

50 ml 100 ml 200 ml 250 ml 350 ml 500 ml Shishe konike e pijeve prej qelqi Shishe lëngu

Përshkrim i shkurtër:

 • XHAMË E KLASËS SË USHQIMIT
 • GOJË E LETË
 • PROVA PËR MBYLLIM DHE RRJEKJE
 • POSHTE SHESHE JU RRESHTSH
 • DIZAJNI KLASIK
 • PËRMASIA: 50ML 100ML 200ML 250ML 350ML 500ML

 • MOQ:Për shishet në magazinë, MOQ është 1000 copë;
  Për shishet e personalizuara, MOQ është 30000 copë.
 • Koha e dërgimit:3-7 ditë kur keni stok;
  20-30 ditë kur nevojitet personalizimi.
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  përshkrim i produktit

  • Krijuar nga një gotë e cilësisë së lartë ushqimore e cila nuk është vetëm rezistente ndaj niveleve të forta të nxehtësisë ose temperaturave të ftohta, por është gjithashtu pa plumb dhe 100% e sigurt për ushqimin.
  • Kapak alumini.Një kapak alumini i cilësisë ushqimore që përshtatet mirë në grykën e shishes.
  • Rrumbullakosni grykën e shishes.Gojë e lëmuar e rrumbullakosur, dizajn me fije, pa gërvishtje.
  • Fund shishe me fileto.Dizajni fundor me fileto të trashur, dizajn konkav, i qëndrueshëm dhe i qëndrueshëm.
  • Ideale për pije të nxehta ose të ftohta, të qeta ose të gazuara, për ruajtjen e mbeturinave.
  • Bërë nga xham i bardhë me cilësi të lartë 3 mm të trashë.E fortë, kristal e pastër dhe tërheqëse
  • Oksidimi i ngadalshëm, mbajini pijet tuaja më të freskëta për më gjatë.
  • Ne i krijojmë shishet me një dizajn të hollë dhe të hijshëm që i bën shishet e qelqit si një mik ideal udhëtimi dhe një sistem të bukur ekrani.

  Trego detajet

  场景1

  CILESI E LARTE

  Këto shishe qelqi janë bërë nga materiali i pastër qelqi i cili është jashtëzakonisht i sigurt, PBA, dhe pa plumb, i cili njihet si një lloj materiali qelqi i veçantë mjedisor dhe i shëndetshëm. Dizajni fundor me fije të trashë, dizajn konkav, i qëndrueshëm dhe i qëndrueshëm.

  场景11

  HEREME

  Gryka e shishes është e lëmuar, pa gërvishtje dhe kapaku është i mbyllur dhe rezistent ndaj rrjedhjeve.Është i përshtatshëm për ushqimin dhe mund të përshtatet fort në grykën e shishes.

  场景15

  PASTRIMI I LEHTË

  Shishet e qelqit janë jashtëzakonisht të lëmuara për t'u larë në enëlarëse dhe që i bën ato të lehta për t'u pastruar me ujë të pastër dhe për t'u ruajtur për përdorim të gjatë.

  Aplikacionet

  Shishet tona qelqi janë bërë nga një material qelqi i pastër i cili është jashtëzakonisht i sigurt, PBA dhe pa plumb, i cili njihet si një lloj materiali qelqi i veçantë mjedisor dhe i shëndetshëm, ideal për mbajtjen e pijeve, pijeve, sodës, ujit, pijeve, lëngjeve, pijeve, kafe, çaj, salca, salcë sallate, kombucha, kefir, pije të fermentuara, të gjitha llojet e lëngjeve, verë, uiski, vodka, birrë, duke përfshirë smoothie, lëngje të shtypjes së ftohtë, shake proteinash, lëngje perimesh, kafe të ftohtë, kapuçino, qumësht, mollë lëngje, limonadë, çaj jeshil dhe përzierje detoksike ose përdoren për salcë, shurupe, salcë, majonezë dhe shumë më tepër.


 • E mëparshme:
 • Tjetër: