Si Kina personalizon shishen e vajit esencial të vajit të qelqit me pikatore kozmetike Prodhuesit dhe furnizuesit e shisheve të qelibarit |Lena Glass

Personalizo shishen e vajit esencial të qelibarit me pikatore kozmetike

Përshkrim i shkurtër:

 • XHAMË E KLASËS SË USHQIMIT
 • PROVA PËR MBYLLIM DHE RRJEKJE
 • POSHTE SHESHE JU RRESHTSH
 • DIZAJNI KLASIK
 • PËRMASIA: 10ML 20ML 30ML 50ML 100ML

 • MOQ:Për shishet në magazinë, MOQ është 1000 copë;
  Për shishet e personalizuara, MOQ është 30000 copë.
 • Koha e dërgimit:3-7 ditë kur keni stok;
  20-30 ditë kur nevojitet personalizimi.
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  përshkrim i produktit

  • Shishe qelqi të veshura me qelibar - 10ML 20ML 30ML 50ML 100ML
  • Vajrat esencialë - Perfekt për ruajtjen e vetive të vajrave tuaj esencialë.Blloko të gjithë ekspozimin ndaj dritës dhe rrezet UV
  • Shishe me madhësi udhëtimi - Merrni këto me vete.Madhësia perfekte për udhëtime.Mbusheni me vajra, parfum ose lëngje të preferuara për udhëtime
  • Cilësi e lartë - E krijuar për t'i bërë ballë konsumit të përditshëm
  • Pikatore pa BPA.Xham pa plumb.Nota mjekësore dhe ushqim i sigurt

  Trego detajet

  细节2

  Vula hermetike

  Dizajni spirale i unazës së jashtme të grykës së shishes dhe kapaku mbyllës e bëjnë atë të mbyllur fort, kështu që nuk do të rrjedhë ujë kur të përmbyset, dhe gjithashtu luan një rol në ruajtjen e freskisë

  细节7

  Gojë e lëmuar

  Gryka e rrumbullakosur e shishes e bën atë të duket bukur dhe nuk i gërvisht duart.Dhe dizajni i trashë i xhamit e bën atë të qëndrueshëm, jo ​​të lehtë për t'u thyer.

  细节3

  Trupi qelibar

  Xham me ngjyrë qelibar me mbrojtje natyrale nga ultravjollcë.

  Aplikacionet

  Këto janë gjithçka që mund të dëshironi në një shishe pikatore për nevojat tuaja për vajrat esencialë dhe përzierjen e vajit.Xhami qelibar bllokon të gjitha rrezet e dëmshme UV.Gjithashtu i shkëlqyeshëm për udhëtime.Merrni vajrat, parfumin dhe lëngjet e tjera të vogla me vete në një shishe të rimbushshme dhe të ripërdorshme.Pikatore pa BPA.Xham pa plumb.Nota mjekësore dhe ushqim i sigurt.

  • Përzierjet e vajrave esencialë
  • Magazinimi i trajtimit bimor dhe shëndetësor
  • DIY dhe kontejnerë me zgjidhje pastrimi të bëra vetë
  • Ruajtja e ushqimit duke përfshirë mushtin, kombucha, salcat, uthullat, etj.
  • Larje fytyre dhe trupi
  • Dezinfektues duarsh
  • Shampo dhe balsam
  • Larës goje
  • Heqësit e njollave
  • Dush me flluska

 • E mëparshme:
 • Tjetër: