Si Shitje e nxehtë në Kinë 5ML 10ML 15ML Prodhuesit dhe furnizuesit e kontejnerëve të paketimit kozmetik të parfumit në shishe transparente me rul qelqi |Lena Glass

Shitje e nxehtë 5ML 10ML 15ML Shishe transparente me rul qelqi Parfumi esencial me vaj esencial në enë paketimi kozmetik

Përshkrim i shkurtër:

 • XHAMË E KLASËS SË USHQIMIT
 • PROVA PËR MBYLLIM DHE RRJEKJE
 • POSHTE SHESHE JU RRESHTSH
 • DIZAJNI KLASIK
 • PËRMASIA: 5 ml 10 ml 15 ml

 • MOQ:Për shishet në magazinë, MOQ është 1000 copë;
  Për shishet e personalizuara, MOQ është 30000 copë.
 • Koha e dërgimit:3-7 ditë kur keni stok;
  20-30 ditë kur nevojitet personalizimi.
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  përshkrim i produktit

  • Materiali me cilësi të lartë i bërë nga xhami i trashë rezistent ndaj korrozionit, i cili është i butë dhe kundër goditjes, mbron vajrat tuaja esenciale nga rrezet UV dhe prishet.
  • Shishet tona Roll-on janë perfekte për paketimin dhe ndarjen e vajrave ose parfumeve tuaja esenciale.Shishet me rul prej qelqi të pastër janë mjeti i duhur për të aplikuar vajra esencialë, përzierje dhe vajra masazhi në lëkurën tuaj.Roli shpërndan një sasi të barabartë dhe të kontrolluar në vendndodhjen tuaj të dëshiruar.
  • Madhësia 5 ml 10 ml 15 ml është e përkryer për udhëtime, makinë, çantat dhe çantat e dorës.

  Trego detajet

  3

  Cilesi e larte

  Këto shishe të rrotulluara janë bërë prej xhami të trashë të pastër, i cili mbron vajrat esencialë nga rrezet e dëmshme UV dhe avullimi i shpejtë.

  4

  I papërshkueshëm nga rrjedhjet:

  Shishe rul 5 ml 10 ml 15 ml për vajra esencialë përdorin një top rrotullues prej çeliku inox me një mbyllje të ngushtë për të parandaluar rrjedhjen.(Mund të zgjidhni gjithashtu topin me rul qelqi ose top me rul plastik)

  5

  Përdorimi i gjerë:

  I përshtatshëm për aplikimin e vajrave esencialë të holluar, vajrave të parfumit, përzierjeve ose lëngjeve të tjera.

  Aplikacionet

  E përkryer për përdorimin e vajrave esencialë, vajrave të parfumeve, shërimit, përzierjeve të mostrave DIY, esencës, Aromaterapisë dhe lëngjeve të tjera.Ndani ato me familjen ose miqtë tuaj, duke ju sjellë një ndjenjë unike të bukurisë dhe një humor të mirë kur e përdorni.


 • E mëparshme:
 • Tjetër: